MENU

Flaga reklamowa 5m – Elena Wolf

Flaga reklamowa 5m dla studia makijażu permanentnego Elena Wolf Polecamy świetnej jakości usługi: -makijaż permanentny -stylizacja rzęs www.elenawolf.pl ________________________ Możliwość wykonania flag w różnych rozmiarach i typach
Read More ›

NEON Nlife – świecące logo przestrzenne

Logo przestrzenne zaprojektowane i wykonane dla NEON N life, jest idealną reklamą zwracającą uwagę na targach jak i w firmie, dzięki stałemu przytwierdzeniu litery odstępnikami do ramy, litera jest łatwa w montażu – wystarczy zawiesić w dowolnym miejscu i podpiąć do gniazdka. Wymiary ramy to 1250x1080mm, mieszczące na sobie metrowej szerokości literę lakierowaną w wybranym kolorze pantone. Litera świeci od tyłu na ramę tworząc zieloną poświatę, która świetnie zwraca na siebie uwagę potencjalnych klientów oraz pełni funkcję promocyjną firmy.
Read More ›

Stojak na puszki “NEON Nlife”

Stojak do ekspozycji sklepowej puszek NEON Nlife zaprojektowany i wykonany z białej sklejki 6mm z naniesionym nadrukiem.
Read More ›

Stojak ekspozycyjny na bramki ochronne

Stojak zaprojektowany z myślą o dzieciach na bramki zabezpieczające na schody, stabilny a zarazem łatwy w transporcie, dzięki systemowi mocowań, który umożliwia łatwy montaż i demontaż ekspozytora bez użycia kleju, wkrętów i śrób.
Read More ›