MENU

Flaga reklamowa 5m – Elena Wolf

Flaga reklamowa 5m dla studia makijażu permanentnego Elena Wolf Polecamy świetnej jakości usługi: -makijaż permanentny -stylizacja rzęs www.elenawolf.pl ________________________ Możliwość wykonania flag w różnych rozmiarach i typach
Read More ›

Rollup 200x120cm – Neon N life

Rollupy reklamowe  85x200cm / 100x200cm / 120x200cm Projektowanie i produkcja   Zapraszamy!
Read More ›

NEON Nlife – świecące logo przestrzenne

Logo przestrzenne zaprojektowane i wykonane dla NEON N life, jest idealną reklamą zwracającą uwagę na targach jak i w firmie, dzięki stałemu przytwierdzeniu litery odstępnikami do ramy, litera jest łatwa w montażu – wystarczy zawiesić w dowolnym miejscu i podpiąć do gniazdka. Wymiary ramy to 1250x1080mm, mieszczące na sobie metrowej szerokości literę lakierowaną w wybranym kolorze pantone. Litera świeci od tyłu na ramę tworząc zieloną poświatę, która świetnie zwraca na siebie uwagę potencjalnych klientów oraz pełni funkcję promocyjną firmy.
Read More ›

Baner – Gmina Ornontowice

Baner z siatki MESH o wymiarach 3,6 x 1 m wykonany dla Gminy Ornontowice
Read More ›

Auchan – Duża kolorowanka 3 x 1,5m

Kolorowanka 3000 x 1500 mm Zaprojektowana i wykonana dla sieci sklepów AUCHAN
Read More ›

Tablica – Butterfly – salon fryzjerski

Wydruk UV wykonany na tabliczce PCV 5mm. Połączenie grafiki drukowanej w wysokiej jakości technologii UV wraz z precyzyjnym nacinaniem – wycinaniem – frezowaniem dowolnych kształtów oraz możliwością budowania kompozycji przestrzennych mocno oddziałuje na percepcje odbiorcy, zwiększając tym samym skuteczność przekazu.
Read More ›