fbpx
Darmowa wysyłka
Już od zamówienia za 500zł netto
Gwarancja satysfakcji
Dostajesz to, czego potrzebujesz
Free shipping
Order from 150eu netto
Satisfaction guarantee
You get what you need
Kostenloser Versand
Bestellung von 150eu netto
Zufriedenheitsgarantie
Sie bekommen, was Sie brauchen
Livraison gratuite
L'ordonnance de 150eu netto
Garantie de satisfaction
Vous obtenez ce dont vous avez besoin
Envío gratis
Pedido de 150eu netto
Garantía de satisfacción
Usted consigue lo que quiere

Rabaty

Rabaty przewidziane w naszym sklepie

Rabat ilościowy

Sklep GOLD DESIGN – gadżety reklamowe został wzbogacony o automatyczny kalkulator rabatów ilościowych od 5% do 20% za maksymalną podaną ilość w pakiecie. Sklep automatycznie pomniejsza kwotę o rabat ilościowy dla każdego pakietu z osobna po wyborze większych ilości produktów podczas zakupów 😊 (1 projekt nadruku = 1 pakiet = osobny rabat ilościowy) – dodatkowo po przekroczeniu kwoty 500zł netto wysyłka kurierem na terenie Polski gwarantowana.

Rabat startowy

Każdemu nowemu klientowi zapisującemu się na Nasz Newsletter przed pierwszymi zakupami przysługuje jednorazowy kupon na dodatkowe 10% rabatu  😊

Po zapisaniu się na Newsletter i potwierdzeniu mailowym, otrzymujesz wiadomość z kuponem rabatowym – ten rabat można wykorzystać tylko raz podczas pierwszych zakupów.

Rabat agencyjny lojalnościowy

Sklep GOLD DESIGN – gadżety reklamowe oferuje także rabaty agencyjne dla drukarni oraz agencji reklamowych chcących podjąć stałą współpracę, rabat nie obejmuje programu wysyłek, polega na maksymalnym rabacie 20% niezależnie od zamawianej ilości przy pojedyńczym zamówieniu każdorazowo, w celu otrzymania rabatu prosimy o kontakt mailowy.