fbpx
Darmowa wysyłka
Już od zakupu 2 pakietów
Gwarancja satysfakcji
Dostajesz to, czego potrzebujesz
Free shipping
Starting from 3 packages
Satisfaction guarantee
You get what you need
Kostenloser Versand
Ab 3 Packungen
Zufriedenheitsgarantie
Sie bekommen, was Sie brauchen
Livraison gratuite
à partir de 3 ordres
Garantie de satisfaction
Vous obtenez ce dont vous avez besoin
Envío gratis
Al pedir 3 paquetes
Garantía de satisfacción
Usted consigue lo que quiere

Rabaty

Rabaty przewidziane w naszym sklepie

Rabat ilościowy

Sklep GOLD DESIGN – gadżety reklamowe został wzbogacony o automatyczny kalkulator rabatów ilościowych od 5% do 20% za maksymalną podaną ilość w pakiecie. Sklep automatycznie pomniejsza kwotę o rabat ilościowy dla każdego pakietu z osobna po wyborze większych ilości produktów podczas zakupów 😊 (1 projekt nadruku = 1 pakiet = osobny rabat ilościowy) – dodatkowo po przekroczeniu ilości 2 pakietów w jednym zamówieniu – wysyłka kurierem na terenie Polski gwarantowana.

Rabat startowy

Każdemu nowemu klientowi zapisującemu się na Nasz Newsletter przed pierwszymi zakupami przysługuje jednorazowy kupon na dodatkowe 10% rabatu  😊

Po zapisaniu się na Newsletter i potwierdzeniu mailowym, otrzymujesz wiadomość z kuponem rabatowym – ten rabat można wykorzystać tylko raz podczas pierwszych zakupów.

Rabat agencyjny lojalnościowy

Sklep GOLD DESIGN – gadżety reklamowe oferuje także rabaty agencyjne dla drukarni oraz agencji reklamowych chcących podjąć stałą współpracę, rabat nie obejmuje programu wysyłek, polega na maksymalnym rabacie 20% niezależnie od zamawianej ilości przy pojedyńczym zamówieniu każdorazowo, w celu otrzymania rabatu prosimy o kontakt mailowy.

Select your currency
EUR Euro